Antila 33 Julian - EXCLUSIVE 2019

DODAJ OPINIĘ

Opinia po dodaniu nie zostanie umieszczona na stronie do czasu, aż zweryfikujemy czy pływałeś na danym jachcie.

Nie pokażemy też innych Twoich danych niż podpis, oraz treść opini. Podane przez Ciebie poniżej dane posłużą nam wyłącznie do weryfikacji.

ocena jachtu
jakość żeglowania
wyposażenie
wygoda

Dodaj swoje zdjęcia:

Klauzula informacyjna (RODO):

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ARCA STILLO YACHTS - Czarter, Transport jachtów, Białostocka 34, 11-500 Giżycko
  2. kontakt z Administratorem Danych Osobowych: arcayacht@gmail.com
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie (opcje: subskrypcji, konkursu itp.) a konsekwencją takiego przetwarzania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej
  8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością uczestnictwa w subskrypcji newslettera, uczestnictwa w konkursach, otrzymywania ofert marketingowych, udziału w ankietach i dalszym procesie rekrutacji. Jednocześnie zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu subskrypcji newslettera, uczestnictwa w konkursach, otrzymywania ofert marketingowych, udziału w ankietach i w dalszym procesie rekrutacji. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie danych wrażliwych w celu realizacji uzasadnionych potrzeb Administratora, w tym w związku z rekrutacją dziecka do placówki.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Antila 33 Julian - EXCLUSIVE 2019

Sprzedam jacht żaglowy Antila 33 rok budowy 2019R.

Jacht używany obecnie na terenie Wielkich Jezior Mazurskich.

Jacht wyposażony jest między innymi:

- silnik stacjonarny wysoko prężny Nanni 21KM

- lodówka jachtowa

- kuchenka

-zlewozmywak

- toaleta morska

- prysznic w łazience

- prysznic kokpitowy

- ogrzewanie

- sonda

- kabestan elektryczny LEWMAR

- kabestany szotowe LEWMAR 40

- możliwość położenia Tik, Flexytik

- ogrzewanie Eberspacher

- ciepła woda

- ster strumieniowy

- trzy kabiny zamykane

- telewizor

- radio

- wentylacja solarna

- bramka do kładzenia masztu oraz wiele innych.

Jacht w bardzo dobrym stanie. Wszelkich informacji udzielę telefonicznie 535094459. Możliwość transportu. Proszę pytać również o inne nasze jachty(także nowe)

Udostępnij na Google+
Projekt i realizacja © 2018 Mazury24.eu - Odkrywamy Mazury na nowo. Materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim.