Port

Port

Nasze jachty czekają na Państwa w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Stranda to duża przestrzeń (3,5 ha oraz 390m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz znakomity punkt wypadowy do poznawania piękna Mazur.

Port

  • Przystań jachtowa jest w stanie pomieścić 200 jednostek.
  • W odległości około 2km znajdują się 2 stacje paliwowe dla jachtów.
  • Oferujemy również 5 miejsc do dokowania skuterów wodnych.
  • Istnieje również możliwość slipowania łodzi, podłączenia do prądu oraz wody.
  • Do dyspozycji szanownych Żeglarzy są nasze czyste i zadbane sanitariaty przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Tawerna

W samym sercu naszej stanicy znajduje się tawerna z 60 miejscami wewnątrz oraz tarasem o powierzchni 900m2 (z czego 200m2 jest zadaszone) dla 240 gości. Widok rozpościerający się z tarasu jest odpowiednią oprawą dla dań serwowanych przez naszą kuchnię. Specjalizujemy się w daniach z grilla, inspiracje czerpiemy także z tradycyjnej kuchni norweskiej. W sezonie letnim tawerna czynna jest od godziny 8:00 do 24:00.

Parking

Dla gości zmotoryzowanych przygotowaliśmy 100 miejsc parkingowych.

Place zabaw

Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw przeznaczony dla dzieci w wieku 3 – 15 lat. Nieco starszych zapraszamy na nasze boisko do koszykówki i siatkówki. W tawernie znajdują się 2 stoły bilardowe. Na tarasie zainstalowaliśmy gry zręcznościowe: piłkarzyki i cymbergaj.

Szanty i  Rozrywki

Zapraszamy na wieczory z szantami! W Lipcu i Sierpniu w piątkowe i sobotnie wieczory zabawa w naszej Tawernie odbywa się przy muzyce na żywo.

STRANDA przystosowana jest do goszczenia osób niepełnosprawnych.

Oferujemy również organizację imprez dla pracowników Państwa firmy lub kameralnych spotkań dla przyjaciół bądź rodziny. W celu ustalenia szczegółow prosimy o kontakt. Nasze doświadczenie pozwoli Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę oraz spełni oczekiwania Waszych gości.

Życzymy miłego wypoczynku.

Udostępnij na Google+
Projekt i realizacja © 2018 Mazury24.eu - Odkrywamy Mazury na nowo. Materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim.