Firma ARCA STILLO YACHTS jest współwłaścicielem i zarazem producentem łodzi motorowych STILLO 30. Wszelkie informacje znajdą Państwo pod adresem http://www.stillo-yachts.com. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Żeglarstwo to moja pasja i całe moje życie

Dorastałem i mieszkam na Mazurach. Od zawsze związany jestem z wodą, żaglami i wiatrem. Już jako młody żeglarz i początkujący szkutnik w Żeglarskiej Drużynie Harcerskiej odpowiadałem za należyty stan sprzętu pływającego, przy naprawie którego zdobywałem pierwsze doświadczenie w remontowaniu i odbudowie konstrukcji budowanych w różnej technologii. 

Moja pasja pokierowała mnie do szkoły szkutniczej, gdzie zdobyłem wiedzę teoretyczną i doświadczenie praktyczne. W karierze zawodowej dokształcałem się u boku najbardziej znanych mazurskich szkutników. 

Buduję jachty już od połowy lat dziewięćdziesiątych. Doświadczenie zdobyte w licznych regatach, a także żeglarstwie śródlądowym i morskim, na co dzień wykorzystuję w mojej pracy – w budowie oraz ulepszaniu współczesnych konstrukcji. Wiele spośród moich „pierwszych” łodzi po dziś dzień spotykam na mazurskich wodach. Fakt ten niewątpliwie stanowi o ich jakości i dokładności wykonania. 

Pasja żeglarska, wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz owocna współpraca z największymi firmami czarterowymi na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich – to czynniki, które zainspirowały mnie do stworzenia firmy szkutniczej ARCA STILLO YACHTS. 

Prowadzona przeze mnie firma może poszczycić się dobrą opinią dotyczącą jakości wykonywanych usług m.in. dzięki współpracy z profesjonalnymi firmami z branży szkutniczej, a także dostawcami sprzętu i usług.

Moja praca jest moją pasją, do każdego zlecenia podchodzę z sercem, rzetelnie i indywidualnie, dokładając wszelkich starań, abyście byli Państwo zadowoleni z jej wyników. 

Każda jednostka pływająca budowana w mojej firmie jest niepowtarzalna, co zdecydowanie wpływa na jej wartość – wielokrotnie wyższą, niż gdyby była stworzona w dużej firmie, gdzie produkcja odbywa się taśmowo. 

ARCA STILLO YACHTS  niejednokrotnie realizowała zlecenia na wykonanie zabudowań jachtów wystawianych jako prototypy podczas popularnych wydarzeń żeglarskich, jak np. targi „WIATR i WODA”.

Przykładem może być Antila 26CC,  Złoty Medalista Targów BOAT SHOW 2012 w Łodzi oraz odznaczony Nagrodą Główną w kategorii Jacht Czarterowy Roku 2012  na Mazurskich Targach Sportów Wodnych w Giżycku.

Zachęcam wszystkich do rozwijania żeglarskich pasji, jednocześnie życząc, by mogły się one realizować już na Państwa własnym jachcie lub motorówce. 🙂 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. 

Ahoj! 

Nasi Żeglarze